درباره تهران رودیبا

شرکت سهامی خاص تهران‌ رودیبا نمایندگی انحصاری محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت از پوست و مو و درموکازمتیک با تیمی جوان و پویا با انگیزه ارایه محصولاتی نوین، با کیفیت و مقرون به صرفه به مصرف کنندگان ایرانی در تهران، ایران در سال 1395 تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را با واردات محصولات درموکازمتیک برند «درمدیک» یکی از شناخته‌شده‌ترین برندهای تخصصی مراقبت از پوست در لهستان آغاز کرده و با فاصله‌ اندکی محصولات بهداشتی برند محبوب «ژایا» و همچنین محصولات درموکازمتیک «ژایا مِد» را نیز برای اولین بار به بازار ایران عرضه نمود. شرکت رودیبا همچنین نماینده انحصاری محصولات آرایشی «لاولی» از کارخانه «ویبو» است. 

پرسنل متخصص وکارآمد، محصولات سودمند و با کیفیت به همراه توزیع سریع از مهمترین مواردی است که به آن مفتخریم. شبکه منحصربه فرد ارتباط رودیبا با شعب برای خدمت رسانی با بالاترین استانداردها، یکی دیگر از مواردی است که ما را از سایر توزیع کنندگان متمایز می سازد.

نام رودیبا

در لغت‌نامه دهخدا واژه «دیباروی» به معنای نیک منظر و خوبروی آمده است. بر همین اساس نام رودیبا که متشکل از دو کلمه «رو» و «دیبا» ست در لغت به معنای چهره‌ای است که همچون دیبا - و یا همان پارچه‌ی گرانبهای حریر- زیبا و درخشنده است. شعار این شرکت نیز برگرفته از همین نام است: «دیباروی با رودیبا»